سیستم های اعلام حریق مناسب

//سیستم های اعلام حریق مناسب

سیستم های اعلام حریق مناسب

 سیستم های اعلام حریق نیاز غیر قابل انکار:

سیستم اعلام حریق امروزه به یک جز غیر قابل انکار و ضروری در ساختمان ها و مکان های مختلف تبدیل شده است.

آتش سوزی یکی از خطرناک ترین رویدادهای ممکن است. در هرجای دنیا هر دقیقه یک دقیقه اتفاق می افتد. در حالی که آتش در بعضی موارد می تواند دوست ما باشد ، هنگامی که کنترل نشده باشد و اجازه ادامه از طریق یک ساختمان را داشته باشد ، می تواند بدترین دشمن ما باشد. البته آتش سوزی مخرب است و دود ناشی از آتش فضایی سمی و خطرناک را ایجاد می کند. تشخیص سریع آتش سوزی و کنترل آن می تواند سالانه چندین هزار نفر ، هزاران مصدوم و میلیون ها دلار خسارت در املاک نجات دهد.

زمینه شناسایی آتش به جایی رسیده است که آشکارسازهای دود و دستگاه های زنگ با هم ترکیب شده اند تا به سیستم های ایمنی زندگی تبدیل شوند. هدف از سیستم اتوماتیک اعلام حریق ، شناسایی یک حادثه ، هشدار به صفحه کنترل و مقامات مناسب و اطلاع رسانی به سرنشینان برای انجام این کار است

سیستم های اعلام حریق:

 خرید سیستم اعلام حریق یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای ایمن سازی منزل خود انجام دهید. در صورت بروز آتش سوزی ، شما باید هرچه سریعتر از آن آگاه شوید تا بتوانید آنرا بیرون کنید یا فرار کنید.
اولین قدم برای محافظت از جان و مال در برابر عواقب ناشی از آتش سوزی ، راه اندازی سیستم اعلام حریق با کیفیت بالا است. پس از نصب آن ، مهم است که سیستم را به خوبی حفظ کنید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه در بهترین حالت کار می کند. در این مقاله ، تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید بهترین سیستم اعلام حریق را با شما به اشتراک می گذاریم.   

میتوانید مقالات قبلی ما را مطالعه فرمایید.

سیستم اعلام حریق چیست؟

سیستم اعلام حریق سیستمی است که از چندین دستگاه ساخته شده است و از سیگنالینگ بصری و صوتی برای هشدار دادن به مردم درمورد وقوع احتمال آتش سوزی ، دود یا مونوکسید کربن در منطقه پوشش استفاده می کند. هشدارهای آتش معمولاً در سیستم های اعلام حریق قرار می گیرند تا پوشش منطقه ای برای اقامتگاهها و ساختمانهای تجاری را تأمین کنند. سیگنال هشدار یا آژیر / زنگ با صدای بلند است یا یک چراغ چشمک زن ، یا می تواند هر دو را شامل شود. برخی از سیستم های اعلام حریق از هشدارهای اضافی مانند ارسال پیام صوتی یا برقراری تماس تلفنی استفاده می کنند.
بسته به عملکرد و اجزای یکپارچه ، چندین طبقه بندی از سیستم های اعلام حریق وجود دارد. 

چگونه شرکت اعلام حریق مناسب را برای خرید انتخاب کنیم؟

برای تعیین مناسب ترین سیستم اعلام حریق ، با شناسایی نیازهای خاص خود شروع کنید. به این فکر کنید که چه تعداد دتکتور نیاز به نصب در ساختمان شما دارد. به دنبال یک سیستم اعلام حریق سازگار با سیستم امنیتی فعلی خود باشید. وسایلی را بخرید که متناسب با بودجه شما باشد ، بدون اینکه کیفیت را قربانی کنید. برای نصب صحیح سیستم اعلام حریق و به درستی ادغام آن با سیستم نظارت و امنیت موجود خود ، با فروشنده سیستم آتش نشانی نزدیک همکاری کنید از شرمت هایی بهره بگیرید که به شما مشاوره قبل از خرید ارائه دهند.

 انتخاب شرکت اعلام حریق:

برای بهبود قابلیت استفاده ، به سیستمهایی که دارای ویژگی های اضافی از جمله ماژول ها  ، زنگ صدا و باتری پشتیبان هستند ، اولویت دهید. اگر در مورد اینکه ویژگی خاصی از سیستم اعلام حریق در خدمت شما خاص نیست ، مطمئن نیستید ، با پشتیبانی یک یا چند شرکت مشاوره بگیرید.
همچنین ایده خوبی است که با آتش نشانی تماس بگیرید و خود را با آیین نامه ها و مقررات مربوط به آتش سوزی آشنا کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام یک را بخرید ، سیستم های اعلام حریق ارائه شده توسط شرکت ها ی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.
بررسی های آنلاین مشتریان فعلی و قبلی را بخوانید تا از کیفیت و قابلیت اطمینان سیستم های اعلام حریق که در نظر دارید باخبر شوید . همچنین می توانید با دریافت توصیه هایی از دوستان ، خانواده و همکاران خود که دارای سیستم هشدار آتش نشانی با عملکرد مناسب هستند ، به لیست فروشندگان خود اضافه کنید.

توسط |۱۳۹۹-۱-۶ ۲۱:۲۶:۴۲ +۰۰:۰۰۶ام فروردین, ۱۳۹۹|دسته‌ها: اعلام حریق|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

شرکت مهندسی ایمن گستر ساعی

–    سیستم های اعلام حریق
–     سیستم اعلام سرقت ،حفاظت پیرامونی و کنترل تردد
–     سیستم های مداربسته
–     سیستم های ابزار دقیق

 

ایمن گستر ساعی

اطلاعات تماس

تهران –  خ ستارخان – پاک شمالی - خ پردیس 1 - خ پردیس 5 – پلاک 12 – واحد 3

تلفن: 4~66908882 - 021

موبایل: 09301908884

فکس: 66908884 - 021

وب‌سایت: http://www.igs.co.ir/