سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

//سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

 کمپانی تله تک بلغارستان:

Teletek Electronics در سال 1991 تأسیس گردیده است ، تله تک تولید کننده طیف کاملی از سیستم های هشدار دهنده و آتش نشانی است.

کمپانی Teletek Electronics یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت دنیا است که کارخانه ی این شرکت  واقع در شهر صوفیه، کشور بلغارستان می باشد. این کمپانی اروپایی با دارا بودن خطوط تولید بسیار  پیشرفته و دستگاههای تست  و کنترل کیفیت دقیق به عنوان  یکی از لیدر های صنعت تجهیزات امنیتی دنیا شناخته می شود و تمام تولیدات خود را قبل از عرضه کنترل کیفیت می نماید. با توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات تله تک ، تمامی محصولات این شرکت با 5 سال گارانتی به بازار  عرضه می گردند. 

سیستم های آدرس پذیر تله تک:

پانل های آدرسپذیر تله تک بصورت ماژولار هستند  بدین معنی که هر قسمت از پانل بصورت مستقل می‌باشد میکرو پروسسور ، کارتهای لوپ ، کارت رله ، منبع تغذیه و صفحه نمایش همه مستقل از هم هستند و هر کدام از این قسمت ها به هر دلیلی آسیب ببینند به راحتی و با هزینه کم قابل تعویض می‌باشد
پانل های آدرسپذیر تله تک نیاز به یک عدد باتری پشتیبان دارند که هم در هزینه صرفه جویی می‌شود و کمک به محیط زیست می‌شود ( استفاده از یک باتری بجای ۲ باتری) 

کنترل پانل های IRIS تله تک : 


کنترل پانل IRIS تله تک دارای پورت شبکه بر روی مادر بورد اصلی می‌باشد که داشتن این پورت هزینه کارت شبکه را برای شبکه کردن پانلها حذف می‌کند
برنامه نویسی و سناریو نویسی برای سیستمهای آدرسپذیر تله تک از ۳ طریق انجام می‌گیرد
– از طریق پورت شبکه
-از طریق پورت مینی یواس بی
– مستقیم از طریق صفحه نمایش کنترل پانل
اکثر کنترل پانلهای موجود دارای نرم افزار برنامه نویسی انحصاری می‌باشند که این نرم افزار هیچگاه در اختیار مجریان و کارفرمایان قرارنمیگیرد و فقط در اختیار شرکت های نماینده می‌باشد این موضوع معمولا انحصار در نگهداری سیستمهای فوق را بوجود آورده و معمولا بهره برداران را به چالش میکشد.  

 نرم افزار برنامه نویسی سیستمهای آدرسپذیر تله تک رایگان بوده و از طریق سایت تله تک یا نمایندگان آن قابل دانلود و استفاده می‌باشد.  همچنین نرم افزار مانیتورینگ سیستم های اعلام حریق  تله تک قابلیت شبکه کردن ۶۴ کنترل پانل را داراست.

 کنترل پانل IRIS دارای cpu ریداندانت می‌باشد و به همین دلیل و مطابق استاندارد ….. اروپا کنترل پانلها می‌توانند بیش از ۲ لوپ و بیش از ۵۱۲ قطعه را استفاده کنند کنترل پا انل IRIS دارای ۴ لوپ می‌باشند و حداکثر ۱۰۰۰ قطعه را پشتیبانی می‌کنند.

کلیه تغییرات سیستم از جمله اضافه و کم کردن قطعات ، فعال و غیر فعال کردن قطعات ، پیدا کردن خرابی سیستم و … به راحتی از روی صفحه نمایش کنترل پانل قابل رد گیری و اصلاح هستند  پانل های اعلام حریقIRIS  تله تک دارای ماژول ثبت وقایع هستند که حدود ۵۰۰ اتفاق را در حافظه خود ذخیره می‌کنند.  همچنین قابلیت آژیر مستقل برای هر زون را دارند.

 در کنترل پانل های  IRISجهت جلوگیری از آلارم های  کاذب قابلیت دابل اکشن برای هر زون دارند. همچنین قابلیت ایجاد تاخیر در خروجی الارم ها را دارند
بدین معنی که خروجی آژیرها را می‌توان با زمانهای مشخصی با تاخیر فعال کرد. 

شرکت ایمن گستر ساعی نمایندگی انحصاری برند تله تک در ایران و عراق:

 

شرکت ایمن گستر ساعی نمایندگی انحصاری برند تله تک در ایران و عراق می باشد .که با بهره گیری از توان فنی و مهندسی خود موفق به اجرای صد ها پروژه ی بزرگ در ایران و عراق شده است. شرکت ایمن گستر ساعی همواره با افتخار محصولاتی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه نموده و تمامی مراحل مشاوره ، طراحی ،تامیین تجهیزات و اجرای پروژه را به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

توسط |۱۳۹۸-۹-۱۹ ۲۲:۰۲:۲۱ +۰۰:۰۰۱۹ام آذر, ۱۳۹۸|دسته‌ها: سیستم های امنیتی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

شرکت مهندسی ایمن گستر ساعی

–    سیستم های اعلام حریق
–     سیستم اعلام سرقت ،حفاظت پیرامونی و کنترل تردد
–     سیستم های مداربسته
–     سیستم های ابزار دقیق

 

ایمن گستر ساعی

اطلاعات تماس

تهران –  خ ستارخان – پاک شمالی - خ پردیس 1 - خ پردیس 5 – پلاک 12 – واحد 3

تلفن: 4~66908882 - 021

موبایل: 09301908884

فکس: 66908884 - 021

وب‌سایت: http://www.igs.co.ir/