حضور شرکت ایمن گستر ساعی در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹

/, دزدگیر, دوربین مدار بسته, سیستم های امنیتی, کنترل تردد, یو پی اس/حضور شرکت ایمن گستر ساعی در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹

حضور شرکت ایمن گستر ساعی در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹

  • شرکت ایمن گستر ساعی نمایندگی تله تک

حضور شرکت ایمن گستر ساعی در نمایشگاه ایپاس 2019 :  

نمایشگاه IPAS2019 از ۸ الی ۱۱ مهر ماه سال ۱۳۹۸ در مصلی امام خمینی ( ره ) سالن شبستان برگزار گردید. شرکت ها و تولید کنندگان فعال در حوزه امنیت ، تجهیزات دوربین مدار بسته  و تجهیزات پلیسی آخرین محصولات و فناوری های خود را به معرض دید بازدید کنندگان قرار دادند. .

این گرد همایی بزرگ حوزه امنیت کشور هر سال مهر ماه برگزار می شود و بسیاری از فعالان حوزه امنیت را از اقصی نقاط کشور جهت بازدید به پایتخت می کشاند.

شرکت ایمن گستر ساعی نمایندگی رسمی برند های  تله تک (Teletek Electronics)  ،  وایکون ، RBH ، DSPA، یوپی اس های هوگون    به معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه پرداخت

در این نمایشگاه مهندسان شرکت ایمن گستر ساعی به ارائه ی جدید ترین دست آورد های خود در زمینه های مشاوره ، طراحی ، و اجرای پروژه  خود به بازدید کنندگان محترم  پرداختند.

سیستم های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر تله تک (Teletek Electronics)  از جمله محصولاتی بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. همچنین UPSهای هوگون (تولید شرکت ایمن گستر ساعی) برای اولین بار در نمایشگاه ایپاس 2019 رونمایی گردید.

از آنجا که شرکت ایمن گستر ساعی نمایندگی انحصاری محصولات تله تک (Teletek Electronics)  بخش بزرگی از فضای غرفه به محصولات تله تک (Teletek Electronics)   اختصاص یافته بود

ups  های هوگون ارائه ای جدید از شرکت ایمن گستر ساعی می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا با افتخار در ایران به دست متخصصان و جوانان این مرز و بوم  تولید می گردد .این محصول در نمایشگاه امسال با استقبال بسیار خوبی از سوی بازدید کنندگان قرار گرفت.

 

شرکت ایمن گستر ساعی به عنوان شرکت پیشرو در حوزه ی مشاوره ، طراحی ، تامین تجهیزات ، اجرای پروژه همواره در مسیر خود به مسئله درک نیاز مشتریان

و ارائه ی بهترین راهکار ها به کارفرمایان کوشیده است .رضایت کارفرمایان متعدد و اجرای پروژه های بزرگ داخلی و برون مرزی گواه این مسئله می باشد.

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

شرکت مهندسی ایمن گستر ساعی

–    سیستم های اعلام حریق
–     سیستم اعلام سرقت ،حفاظت پیرامونی و کنترل تردد
–     سیستم های مداربسته
–     سیستم های ابزار دقیق

 

ایمن گستر ساعی

اطلاعات تماس

تهران –  خ ستارخان – پاک شمالی - خ پردیس 1 - خ پردیس 5 – پلاک 12 – واحد 3

تلفن: 4~66908882 - 021

موبایل: 09301908884

فکس: 66908884 - 021

وب‌سایت: http://www.igs.co.ir/